• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Владетел На Кривата, Соодветна Големина Флексибилна И Свитлива Алатка За Дизајн На Облека За Шиење За Облекување

Владетел На Кривата, Соодветна Големина Флексибилна И Свитлива Алатка За Дизајн На Облека За Шиење За Облекување

 
DEN 177.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Владетел на кривата, Соодветна Големина Флексибилна И Свитлива Алатка За Дизајн На Облека За Шиење За Облекување Спецификација : Тип На Ставка : Владетели На Кривата На Ракавот Спецификации : 1 Pc Material : Пластика : домаќинство, цртање линија, позиционирање на копчиња, докажување итн.Применлива Сцена : Список На Пакети За повеќето сцени за шиење : 1 x Владетел На Кривата на Ракавот скалата е јасна и лесна за читање, владетелот е флексибилен и виткан, но не и кревок. Соодветна големина, не преголема, полесна за движење кога е потребно, но не зазема премногу простор. Многу погоден за цртање точни кривини и линии. Погоден за изработка на шаблони, изготвување, цртање и модификација. Поединечно спакувани. Совршен подарок за почетници како што се шиење, кројачи и модни дизајнери. Погоден за повеќето сцени за шиење, како што се домашна употреба, цртање линија, позиционирање на копчиња, докажување итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ