• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Панталони Женски Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Појас Јаже Врвка Со Џебови Повлечете Ги Летните Панталони На Полите На Плажата

Женски Панталони Женски Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Појас Јаже Врвка Со Џебови Повлечете Ги Летните Панталони На Полите

 
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Од лежење дома до облечени поставки како бранч или на одмор, овие секојдневни шорцеви се погодни за носење насекаде. Спарете со патики и маици или тенкови за секојдневен спортски изглед. Овие прифатливи летни шорцеви се издржливи и направени да ви траат многу години лесна или енергична облека.31"Length : 37cm/14.58"Length : 34cm/13. панталони за жени трендовски облечени.57" женски ленени шорцеви секојдневна ЕЛАСТИЧНА врвка за јаже за половината со џебови повлечете Ги Летните панталони со манжетни на Плажа Карактеристики : квалитет на затворање на врвки кул, удобно И Освежувачки Во Стилот, овие модерни секојдневни шорцеви се задолжителен главен производ За гардероба за жените. Тој е лесен, лабаво опремен и дише, што го прави одличен за носење за целодневна удобност каде и да одите. Неговата повеќенаменска и разноврсност го прави супер лесен за стилизирање на сите видови различни тимови.78" големина : Xl us : 8 половината : 76см/29.99" Големина : М САД : 4 Половината : 68см/26.58" Должина : 34см/13. За секоја ПРИГОДА за различни прилики и поставки, овие шик дно може да се носат за секојдневни случајни настани како што се трчање, опуштање, училиште, работа, викенд патувања и бранч со пријателите и за повеќе специјални прилики како одење на одмор, забави во базен, празници, фестивали, плажа, одморалиште, крстарење, патување, кампување и на романтични состаноци. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи.39" Големина : Л САД : 6 Половината : 72см/28. Карактеристика Среден еластичен појас за растегливо вклопување, странични џебови, Основни Цврсти, Прилагодливи врвки за влечење на половината 90%Памук, 10% лен.50" половината : 110см/43.16" Должина : 35см/13.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ