• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Велосипед Синџир Масло Ролери Подмачкувач Велосипед Велосипед Опрема За Велосипеди Масло За Масло За Чистење На Подмачкување

Велосипед Синџир Масло Ролери Подмачкувач Велосипед Велосипед Опрема За Велосипеди Масло За Масло За Чистење На Подмачкување

 
DEN 159.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Безбедно за чистење : Не грижете се за валкани прсти или прскање масло. Можете да го користите во секое време за подмачкување на вашиот автомобил. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Добра функција и сигурна за употреба.Поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.карактеристика : сосема нов и квалитетен. Нема прскање масло наоколу и нема истекување масло кога ќе го џебите комплетот за подмачкување на синџирот на велосипеди. Фала!Пакетот вклучува : 1 ● Масло За Велосипедски Синџир : 1. Бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавањето.Подмачкајте го ланецот за неколку секунди : треба да го истурите маслото врз маслото, потоа стегнете го маслото за велосипедски ланец меѓу прстите, порамнете го ланецот за велосипеди, без барања за насока, свртете ја педалата 2-4 пати, маслото може автоматски и рамномерно да се достави до синџирот на ланецот.Генијален Дизајн : полу-мекото подмачкано тркало на подмачкувачот на велосипедскиот синџир совршено се вклопува со ланецот. Сосема нов и квалитетен.7 cm Weight : околу 17g/0,6 oz Packing : метални кутии : Транзиција : 1cm=10mm=0,39 инчи поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 0-1cm. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Спецификација : Боја : сина, зелена, жолта материјал : пластика + волна : 2. Неговиот посебен дизајн гарантира дека внатрешно подмачканото тркало ротира под мал притисок врз синџирот на велосипеди и му овозможува на маслото рамномерно да навлезе во ланецот. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ