• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг Фб2145ндл Центри За Нувофузија Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг Фб2145ндл Центри За Нувофузија Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Шик модата на оваа славина се одликува со својата експресивна уметност и рамни, ergономски лостови. Лесно прилагодливи на секој стил, славините со центри се восхитуваат поради нивната единечна единица и леснотијата на инсталација. Бронзената завршница нанесена со масло, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Цврстата конструкција од месинг и способностите за вртење создаваат потпорен и долготраен прицврстувач. Соодветните додатоци се достапни за употреба. Цврст Месинг И Абс Конструкција. Издржлив Кертриџ Без Миење. Палубата Монтирање 8" Центарсет 2 или 3-Дупка Инсталација. 1,8 ГПМ/4,5 ЛПМ Стапка На Проток на Излив на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 6-1/4" Расчистување На Изливот. 8-5/16" Излив Дофат. Рачките На рачката Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ