• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флорида Гранат Цветни Бушава Област Килим, Крем Темно Кафеава, 5'3 7'6

Флорида Гранат Цветни Бушава Област Килим, Крем Темно Кафеава, 5'3 7'6

 
DEN 1183.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени со употреба на меки, но издржливи синтетички дворови кои се неверојатно утешни за сите сетила, овие Бушави килими комбинираат убавина, лесна нега и извонредни перформанси. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Големина : 5 ' 3 "х 7 '6". Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Достапно во повеќе големини. Кадифен И Густ Куп Совршен За Декор За Живеење И Спална Соба.Колекција На Тепих. Стилски додаток за секоја соба. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ