• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кожна Облека За Мажи Кожна Јакна Вистинска Јагнешка Кожа Секојдневен Моторџиски Мотоцикл Палто Надворешна ОБЛЕКА XS Црна

Кожна Облека За Мажи Кожна Јакна Вистинска Јагнешка Кожа Секојдневен Моторџиски Мотоцикл Палто Надворешна ОБЛЕКА XS Црна

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Скинутфит Машка Јагнешка Кожа 100% Вистинска Кожна Јакна Беспрекорно прилагодена да оди по линијата помеѓу згодна и цврста. По купувањето, јакната е рачно изработена од најдобрата кожа напа во нашата фабрика и доставена до вашата врата. Забелешка : изборот на Големината е ваша одговорност и ја прикачивме табелата со големини и водичот за големина на сликата за ваша референца бидејќи ова се стандардните големини. При изборот на големина, оставете најмалку 3 до 4 инчи од мерењето на телото бидејќи јакната е направена од 3 до 4 инчи дополнително за удобност и Движење. На пример, ако обемот на градите е 40 инчи, изберете јакна со градите од 44 инчи за да добиете витко вклопување. на пр (40 + 4 ) = 44 инчи во Средна големина. Ако имате постоечка јакна, можете да ја споредите со табелата со големини погоре. Не можам да ја најдам големината што ја сакате, ние исто Така ја прилагодуваме јакната според вашите барања. Можете да ни го дадете вашето старо мерење на јакна или вистинското мерење на телото ќе ви го зашиеме. ● 100% Мека Јагнешка Кожа Вистинска Кожа со многу атрактивен изглед совршен за коктел, вечерни забави, ноќен клуб, клупска облека. ● Внатре во Сатенската Обвивка што го прави помазно за носење. ● Ние работиме со најдобрите занаетчии на пазарот. Сите Наши Производи Се Рачно изработени во нашата фабрика. Секоја Јакна е рачно проверена пред да биде испратена. Ве молиме проверете ги мерењата на табелата со големина за да изберете соодветна големина ако не сте сигурни за големината, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина ве Молиме контактирајте не. ● Стилот е потполно ист како на сликата. Сепак, варијациите на бојата може да се појават поради различните резолуции на екранот. Патент и додатоци може малку да се разликуваат според достапноста на пазарот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ