• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Компатибилен Со Iphone Случај За Девојки Жени, Хард Назад Случај Со Мека Tpu Браник Заштитни Симпатична Телефон Случај Покритие Со Крава Шема за iPhone

Компатибилен Со Iphone Случај За Девојки Жени, Хард Назад Случај Со Мека Tpu Браник Заштитни Симпатична Телефон Случај Покритие

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Мека Тпу Браник Хард Назад Телефон Случај за i Phone. Стилски телефон случај Со крава шема, направи вас и вашиот телефон симпатична и стилски. Издржливиот TPU против лизгање го одржува вашиот телефон лесен и лесен за инсталирање Прецизните исечоци за портата за полнење го прават погодно полнењето со какви било жици. . Елегантниот дизајн на телото обезбедува удобно искуство со држење, без да биде гломазен. Прецизни исечоци за сите копчиња да ги задоволат сите ваши потреби. заштитува од гребнатини, материјалот ТПУ е подобро поспособен да го апсорбира шокот. Уживајте Во Мазниот Допир. Лесно се става во џеб. `+За Iphone Случај Со Дизајн Q : Компатибилен со повеќето iphone серија заштитни случаи. ●Печатење Со добар Квалитет Q : Печатено со процес наречен сублимација, висококвалитетна слика која ќе трае со години! Напредната технологија за печатење ги одржува печатењата на корицата живописни и никогаш не бледнеат. ●Целосна Заштита На Телото : Подигната камера 0,12 инчи (3мм) и рабовите на екранот 0,08 инчи(2мм) помогнете му на вашиот телефон да заштити од гребнатини. Хард компјутер назад и компјутер браник може да се направи вашиот телефон повеќе посилни, тпу материјал е подобро повеќе во можност да го апсорбира шок. €Прецизни Исечоци Q : Точни и големи исечоци за отворање можат да овозможат лесен пристап до сите пристаништа. И флексибилните копчиња го носат искуството на допир на вашиот телефон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ