• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашувам нација на плажа удобност од сандала

Се прашувам нација на плажа удобност од сандала

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа сандала за грло има куниран кревет за нозе за крајна удобност. Овие сандали имаат збир на ленти кои се обложени со мека, перфорирана ткаенина што спречува абразија на нејзината деликатна кожа и helps помага да остане ведра кога ќе излезе летото сонце. Поставата за пети е изработено од ткаена ткаенина за дополнителна удобност, а мемориската пена со нозе ја обезбедува поддршката што и е потребна за целата дневна игра. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Пукана нога за дополнителна удобност. Пост на пети во која има ткаена ткаенина за заштита. Дебела меморија за пена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ