• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хенди-Фолија На Америка Пареа Маса Половина Големина Пан Фолија Капак, брои

Хенди-Фолија На Америка Пареа Маса Половина Големина Пан Фолија Капак, брои

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Капаците на тавата за пареа се идеални за погодност во угостителството. Супериорниот квалитет помага да се приспособат на повеќе намени како што се готвење, транспорт, замрзнување и загревање храна. Издржлив и рециклирачки. Идеален за угостителство. Супериорен квалитет за готвење, замрзнување и складирање. Издржлив и рециклирачки. Ефикасно контролирајте го истекувањето. Број На Модел : 2049-00-100.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ