• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Евенфло Бебек Профлоу Силиконски Брадавици, Бпа-Слободен, Брз Проток, 2-Пакет

Евенфло Бебек Профлоу Силиконски Брадавици, Бпа-Слободен, Брз Проток, 2-Пакет

 
DEN 227.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Бебек Профлоу силиконските Брадавици се идеални брадавици за шишиња со кои ќе го нахраните вашето бебе. Овие брадавици брзо течат, намалувајќи го гасот, колика и гужва со елитната конструкција. Отворот за вентилација брзо ослободува воздушни меури во шишето, а не вашата сакана мала стомак беа е не припаѓа! Тие исто така се дизајнирани да не протекуваат и да се вклопуваат во сите Шишиња Бебек 5 или 8 унци. Бебек Профлоу Силиконските Брадавици се исто така "Повеќе како мама" за лесна брава и премин во шишиња единствениот што ќе забележи сте вие! Карактеристики : БПА-СЛОБОДЕН И Машина За Миење Садови Безбедно (Врвот решетката само.) Препорака за возраст : 6 месеци и повеќе. Брадавици, Брз Проток, 6м +. Храна. Гушкај се. Бонд. Профлоу Силиконски брадавици. Бпа слободен. Природно продолжување. Повеќе како мајка со широка база брадавица за полесно бравата и транзицијата. Брзото проветрување ослободува воздушни меури во шишето, а не стомакот на бебето, значително намалувајќи ги гасовите, колика и гужва. Стручно дизајниран да не протекува. Работи на сите 5 и 8 Мл Дури Ифло Бебек шишиња. Направено Во Тајланд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ