• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модна Кошула За Мажи Голема И Висока Секојдневна Боја Блок Крпеница Краток Ракав Екипаж Во Форма На Срце Бејзбол Кошула Блуза За Дишење Врвови За Брзо Сушење Црна XX

Модна Кошула За Мажи Голема И Висока Секојдневна Боја Блок Крпеница Краток Ракав Екипаж Во Форма На Срце Бејзбол Кошула Блуза

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Во спротивно, може да се случи кошулата да работи премногу мала, па дури и преголема за вас (особено за големини ОД XXL).П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ