• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бохо Цвеќе Роденден Фотографија Во Позадина Пеперутка Бебе Туш Партија Декор Фотокал Фотографски Позадини За Фото Студио

Бохо Цвеќе Роденден Фотографија Во Позадина Пеперутка Бебе Туш Партија Декор Фотокал Фотографски Позадини За Фото Студио

 
DEN 428.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Информации За Производот. Име : Снимање Позадина Крпа. Материјал : винил позадина, професионална беспрекорна фотографска ткаенина, пренослива, лесна и преклоплива. Печатење : дигитално печатење, посветли бои и висока постојаност на бојата. Квалитетот на производот е одличен, можете да бидете сигурни!. Можете да нарачате избор на обрасци од нашата продавница или можете сами да ги обезбедите и да ги прилагодите поединечно. Карактеристики : оригинален дизајн, независно дизајниран од професионални дизајнери. Широк спектар на апликации : може да се користи за фотографија во фото студио, декорација на ѕид, декорација на маса за десерти, банер за чоколадни шипки, позадина на фотографии, покана, прослава, прием итн. Совршен за сите видови настани, забави, родендени, колачи, фестивали и многу Повеќе Материјал : винил. Пакување : 1 парче ткаенина во позадина. Нема џебови; нема држач; нема светлина; Со Исклучок на пол кеси или клипови. Колапс испраќање. Оваа ставка е преклоплива и лесна за носење. Може да има набори. Доколку е потребно, користете пегла за пеглање на грбот, но не користете суво железо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ