• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Половината : 72-98см/28,35-38,58" колк : 114см/44,88" Должина : 108см/42,52"Големина : М Половината : 76-102см/29,92-40,16" Колк : 118см/46,46" Должина : 109см/42,91"Големина : Л Половината : 80-106см/31,50-41,73" колк : 122см/48,03" Должина : 110см/43,31"Големина : xl половината : 84-110см/33,07-43,31" колк : 126см/49,61" должина : 111см/43,70"големина : ххл половината : 88-114см/34,65-44,88" колк : 130см/51.18" должина : 112см/44.09"големина : хххл половината : 92-118см/36.22-46.46" колк : 134см/52.76" должина : 113см/44.49"големина : ххххл Половината : 96-122см/37.80-48.03" колк : 138см/54.33" должина : 114см/44.88"Големина : хххххл половината : 100-126см/39.37-49.61" колк : 142см/55.91" должина : 115см/45.28"4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!Опис Пол : Женски Стил : секојдневна Должина : Редовна Дебелина : Стандардно што ќе добиете : 1 Женски Панталони5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/метод на сушење : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни Тип на шема : Еднобојна1. Специјален дизајн со Цврста боја прилика : Секојдневен Материјал : Полиестеро3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија : соодветна големина 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. УДОБНИ СЕКОЈДНЕВНИ ПАНТАЛОНИ : Супер мека, пријателска за кожата и непроѕирна ткаенина ви носат посебно удобно чувство. Лесниот, дише и удобен материјал обезбедува гола сензација во текот на целиот ден. Дизајн : Еластичен висок појас за флексибилно вклопување, дизајнот на широки нозе обезбедува опуштено вклопување, леснотија во секое време, нуди удобен изглед, додека длабоките странични џебови ви даваат некаде да чувате еластична хенки или коса. Носете со вашите омилени пократки врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор во секоја сезона.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ