• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модерна Линеарна LED Ѕид Светлина Акрилик Долга Лента Ѕид Светилка Sconce Спална Соба Тела LED Линеарна Ѕид Светлина Долга Лента Ѕид Светилка Светилка За Спална Соба LED Л

Модерна Линеарна LED Ѕид Светлина Акрилик Долга Лента Ѕид Светилка Sconce Спална Соба Тела LED Линеарна Ѕид Светлина Долга Лента

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Модерен Led Линеарен Ѕид Светлина Долга Лента Ѕид Светилка Светилка Спална Соба Дневна Соба. ●Акрилен Абажур со Висок Пренос На Светлина, Униформен Пренос на Светлина, Издржлив, Мек и Нежен и Силна Текстура. ● Лер Со високи перформанси, Модул За Заменлива Лер Со Голема моќност.● Светилката Ќе Одржува 70% или Повеќе Од Почетната Излезна Светлина Под Номиналниот Век на Траење. ● Должината од 1м Може Да Обезбеди Светлина Таму каде што Ви Треба.●Погоден за Тв Ѕидови Во Домови, Ресторани Итн. Карактеристики : Напон : 110v/60hz. Материјал : Метал + Акрилик Тип На Сијалица : Интегрирана Лер. Содржи Сијалица : Да Должина На Светилка : 39,37 Инчи (100 См). Температура на бојата : 3000ктотална Моќност : 20 В. Живот : 45000 Часа. Стил : Модернинсталација Област : Затворен. Технологија На Осветлување : Спална Соба : Спална Соба, Трпезарија, Гаража, Ходник. Пакетот Вклучува : 1x Ѕид Светилка. Модерна Линеарна LED Ѕид Светлина Акрилик Долга Лента Ѕид Светилка Sconce Спална Соба Тела LED Линеарна Ѕид Светлина Долга Лента Ѕид Светилка Светилка За Спална Соба ОСВЕТЛУВАЊЕ LED Линеарна Ѕид Светлина Спална Соба Ѕид Светилка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ