• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Foose Алуминиум Раб F ЗГЛОБ 17X8in Мат Пиштол Метал Машински Финиш, F09917806545

Foose Алуминиум Раб F ЗГЛОБ 17X8in Мат Пиштол Метал Машински Финиш, F09917806545

 
DEN 2560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Чип Фус, господар градител и автомобилски дизајнер, започнува секој дизајн на тркала од некаде лично. Секој дизајн На Чипови на тркала има своја приказна за раскажување. Foose 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб F099 ЗГЛОБ 17 X8in Мат Пиштол Метал Машински Финиш, F09917806545 Модел Број-F099 ЗГЛОБ Производител Број На Дел-F09917806545 Шема На Завртки-5 X114. 3 Офсет-1 мм Заден Простор-4.54.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ