• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Организатор На Апчиња За патување Преносни Ќелии Видлива Ротирачка Пилула Бо Делител На Витамин Медицина Притиснете За Да Издадете Зелена Боја

Организатор На Апчиња За патување Преносни Ќелии Видлива Ротирачка Пилула Бо Делител На Витамин Медицина Притиснете За Да Издадете

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 1. Изработени од квалитетни материјали ЗА СТОМАЧНИ мускули. Добро запечатени за заштита на внатрешните апчиња од прашина, влажно и друго загадување.2. Може да собере лекови, украси, завртки или други мали нешта. Видливиот дизајн го прави поудобно лоцирањето без отворање на капакот.3. Притиснете за отворање и издавање, поединечните прегради можат да избегнат случајно истурање други апчиња.4. Го одржува организаторот на таблетите безбеден и отпорен на влага. Лесен и пренослив за носење.5. Џеб големина, се вклопува во чанта или чанта, може да магацинот една недела апчиња или длабоко масло витамински додатоци во оваа кутија. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : Апсизирај : како што е прикажано на сликата боја/Стил : како што е прикажано на сликата тежина : 50гр Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив, цврст и не е лесен за стареење. Стабилни и сигурни вкупни димензии, удобни на допир и ergономски. Вистинската боја варира од онаа на сликата поради поставките на компјутерот. Може да се даде како елегантен подарок за пријателите, или како посебен подарок за деловни прилики. Најморничавите реквизити за опседната куќа за Ноќта на Вештерките може да се постават во вашиот двор, гробишта, градина, када, балкон или можете да ја закачите на дрво, врата, што сакате место за украсување. Тоа ќе ви помогне да ги направите вашите украси За Ноќта на Вештерките уште пострашни. Ве молиме слободно контактирајте не доколку има некаков проблем. Само натерајте го да ужива во вашата забава За Ноќта на Вештерките!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ