• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sencor SWK1770GG Нерѓосувачки Електричен Котел, 1.7 L, Светло Зелена

Sencor SWK1770GG Нерѓосувачки Електричен Котел, 1.7 L, Светло Зелена

 
DEN 415.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Безжичните електрични котлиња Со Сенкор ја загреваат водата двојно побрзо од врвот на шпоретот, нудејќи подобра брзина, практичност, енергетска ефикасност и безбедност! Котелот од нерѓосувачки челик доаѓа со вртлив степен 360 и убава метална завршница. Боја-координирајте со други кујнски електрични уреди Со Сенсор за да создадете убава кујна со европски дизајн допир! БЕЗЖИЧЕН КОТЕЛ : котелот Од 1,7 Литри има грејна основа од нерѓосувачки челик со покриена спирала за греење. ИЗДРЖЛИВ И СТИЛСКИ : врвниот квалитет на нерѓосувачки челик обезбедува долготраен, но премиум дизајн. ЧИСТА И ЧИСТА ВОДА : со отстранлив и перат нечистотија и скала филтер. ДВОЕН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ : Заштита од прегревање кога е вклучено без вода и автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ