• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Традиционална Кина Кинески Четири Симбол Срце Глувчето Гумени Мат Игра Канцеларија

Традиционална Кина Кинески Четири Симбол Срце Глувчето Гумени Мат Игра Канцеларија

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : (22см х 20см х 0,4 см )Класификација : функција На глувчето : оваа ХХЛ продолжена подлога за глувчето е доволно голема за да одговара на глувчето, тастатурата и другите предмети на бирото.Исто така може да се користи како биро мат за стилски декорација.Дизајн со зашиени edges.It ќе биде најдобриот избор на подарок за вашите пријатели и семејства да уживаат во непречено искуство во користењето на глувчето и работата.Материјал : Гумена подлога Против лизгање за одржување на подлогата на глувчето да остане на место додека сте во количина на пакување : 1 x подлога за глувчето овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Традиционалните Кина Кинески Четири Симбол Срце Глувчето Гумени Мат Игра Канцеларија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ