• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Октоберфест Маици, Летни Блузи За Женски Обични Лабави Блузи, Пиво Кригла Печатени Графички Маици Основни Блузи, Жени Гроздобер Смешен Модел Капка Ракави Врвови По

Октоберфест Маици, Летни Блузи За Женски Обични Лабави Блузи, Пиво Кригла Печатени Графички Маици Основни Блузи, Жени Гроздобер

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

КЛЕИКОМ Октоберфест Маици, Летни Блузи За Жени Обични Лабави Блузи На Екипажот, Печатени Графички Маици Со Кригла За Пиво Основни Блузи, Женски Гроздобер Смешен Модел Капка Ракави Врвови . Точка специфични. Пол : Жени Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : Тип На Тркалезна Шема На Вратот : Стил На Печатење : Модниот Пакет вклучува : Врвови ОД 1 ПАРЧЕ. Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Вратот : 58cm/22.83" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25,59" врат : 59см/23,23" големина : л биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" врат : 60см/23,62" големина : xl биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17" Врат : 61см/24.02" Големина : ххл биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" Врат : 62см/24.41" женски краток Ракав Врвови. Октоберфест Маици. Екипажот Обични Лабави Блузи. Пиво Кригла Печатени Графички Маици. Жените Гроздобер Смешни Шема Блузи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ