• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јенси Редење Двор Јадење Стол, Тежина Капацитет: лб., Надворешна Рамка Материјал: Метал

Јенси Редење Двор Јадење Стол, Тежина Капацитет: лб., Надворешна Рамка Материјал: Метал

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Рачно Изработени Пост Монтирани, : 14 "H x 12" W x 21" D, Отворање На Пошта : 8. Линч Бали Серенада Рачно Изработени Кокос Влакна Ветер Ѕвонче, Тема : Растение И Цвет, Нега На Производи : Не користете силни течни средства за чистење. Нега На Производот : избришете ја со сува крпа, Потребно Е Собрание За Возрасни : Да.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ