• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сонувај за мене Арло се менува маса, камчиња сива боја

Сонувај за мене Арло се менува маса, камчиња сива боја

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За оние скапоцени моменти на сврзување за време на промените во пелена, доаѓа сонот за мене, Арло се менува табелата. Направено за современи расадници, оваа уникатна и современа табела што се менува е дизајнирана за погодност со 1 полица за отворено складирање. Од пелени и други најважни работи, тие сега можат да бидат на дофат на рака. Цврст и направен да го лулка вашето малечко удобно, табелата што се менува на Арло е конструирана од цврсто пенито на Нов Зеланд и доаѓа со подлога за душеци отпорни на вода. 1 лесно достапни, пространи фиоки под за да се сместат гардеробата на бебето и најважните работи за дополнителна погодност. Dream On Me Arlo Промена на табелата : Наменета за складирање : Табелата за промена на Арло доаѓа со 1 пространа полица за отворено складирање и 1 лесно достапна, пространа фиока под за да се смести гардеробата и најважните работи на бебето. Погодно за вас : Доаѓа со подлога за отпорни на вода и лесен за чистење на душекот . Сертифицирана за безбедност : Табелата за промена на ARLO ги исполнува или ги надминува сите стандарди за безбедност на ASTM . безбеден за вашиот Bub : Табелата што се менува доаѓа со безбедност каиш и целосно затворена област за облекување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ