• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

También Dispoonible En Paquetes de dos Leggins y en el modelo corto de 23 ”. Ткаенина за влага и антимикробна обвивка ви помагаат да ве одржат ладни и суви додека се движите. Карактеристики : ткаенина за влага со антимикробна обвивка; скриен џеб на половината / теле -апсорбентска конзон антимикробиано; Bolsillo Escondido en la Pretina. Овие хеланки немаат странични споеви или ознаки, што обезбедува удобност без чафе од вежбање до викенди. Скриен џеб на половината ги држи вашите најважни работи и нема да се најде на патот. Исто така, достапно во 2-пакет и во нашата 23 ”должина на земјоделски култури. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : LOS Leggings Studio largos y de tiro alto de sofia vergara están confeccionados con la tela súpersuave de ligera textura de gamuza que más nos nos gusta. Материјал : 82% најлон; 18% спандекс/82% Најлон; 18% LICRA.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ