• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки постави возачот и страната на патникот се вклопуваат Изберете: 2011- Потрага по Нисан

Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки постави возачот и страната на патникот се вклопуваат Изберете: 2011- Потрага

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава. Процес на желба за да се елиминира периодот на пробив. Овие влошки за сопирачките се загарантирани за да ги соберат сите возила во табелата за компатибилност. Задоволни да ги вклопат следниве возила : Nissan Quest 2011-2017 Gridiron сопирачки со високи перформанси керамички сопирачки подлога и влошки за сопирачките на предниот возач и на патникот (вкупно) Gridiron сопирачки керамички предна сопирачка подлога Поставете страна на возачот и страната на патникот - ID1552 (го заменува Дел# D1552).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ