• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Disneенски и женски и жени плус шорцеви за спиење на Мики Маус, 2-пакувања, големини XS-3X

Disneенски и женски и жени плус шорцеви за спиење на Мики Маус, 2-пакувања, големини XS-3X

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Симпатична и шарена, шорцевите за спиење на Мики Маус се забавен додаток на вашите основи и колекцијата на дневнички производи. Супер-меки и удобни, овие шорцеви сигурно ќе станат дел од вашата рутина за спиење. Само спарете ги со мета и е надвор од сонот што одите. Две пакувања за заштеда на пари значи дека секогаш ќе имате пар подготвени да одите. Само на. Материјал : 95% полиестер/5% нега на спандекс : Машината што се пее. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви за спиење. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Rise 4 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : шорцеви во стил на боксер; печатење на сите. © Дизни, сите права се задржани. Мики Маус за спиење шорцеви 2-пакувања за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ