• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каубојски каубојски каубојски пресек оригинално вклопување Jeanан, големини 8- Редовни и тенок

Каубојски каубојски каубојски пресек оригинално вклопување Jeanан, големини 8- Редовни и тенок

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дури и малите каубои го добиваат блузот ако фармерките не се вклопуваат! Овие момчиња со каубојски каубојски каубојски исечени фармерки се совршена комбинација на вклопување, функција и удобност. Дизајнирано да биде исто толку тежок и еластичен како каубојот што ги носи, овие фармерки се направени со 100% издржлив памук и имаат оригинално вклопување, затоа што зошто да се подобри на совршенството? Удобно кога е во движење! Опремени со сите автентични карактеристики што ги очекувате од Wrangler, вклучувајќи стилизирање со пет џеб, брендирана кожна лепенка Wrangler од левата страна на задниот џеб и класичниот џебови за зашивање на грбот. Завршете го својот изглед на Родео со своето омилено копче за западен стил надолу, каубојски капа и чизми! Оригинално вклопување. Прилагодете се на вклопување на половината. Јамки на појас. Затворање на копчињата. 5 џебови. 100% памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ