• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски чевли за тренери за жени

Атлетски чевли за тренери за жени

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш. Издржлива мрежа на горниот дел, нагласена со детали за синтетичка кожа, е завршена со флексибилен гумен ѓон. Подготвена јака се обликува удобно на глуждот, додека перничената чорап со меморија од пена овозможува целодневна удобност; Совршено за кое било место каде ќе ве однесе денот! Издржлива мрежа и синтетичка кожа горната. Мека постава за Спенко. Подготвена јака за да го заштитите глуждот. Мемориска пена пернинат чорап за целодневно носење. Лесната конструкција ја прави крајната удобност. Флексибилен, мек гумен ѓон за влечење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ