• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка црна кубна цирконија солитер вечно прстен во титаниум

Машка црна кубна цирконија солитер вечно прстен во титаниум

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој машки црна кубна цирконија вечноста на прстенот за мажи во титаниум е силен акцент на секој изглед. Одликувајќи се со канали сет црна кубна цирконија, овој удобен вклопен прстен е направен од тешка, но лесна конструкција на титаниум. Сопственоста на мала тежина го прави титаниумот совршена алтернатива на волфрам, златни или платина опсези кои се релативно потешки. Прецизно направено и високо полиран, овој прстен вклучува кутија за подароци за потпис што го прави совршен подарок. Ораво Црниот кубни цирконија вечноста бенд прстен за мажи во титаниум, метал од 6 мм : титаниум. Пол : Менс. Должина : 0,1 мм. Ширина : 6 мм. Висина : 0,1 мм. Достапни големини : 8-13, половина димензии. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ