• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Забрзана PHI 235 35- Y гума

Забрзана PHI 235 35- Y гума

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Accelegra PHI е гума за перформанси во сите сезони, која нуди одлично ракување и флексибилност на различни патни површини. Некои клучни карактеристики вклучуваат динамичен среден латерален жлеб и директно, средно ребра. Покрај тоа, ЈЗУ е опфатена со гаранција за километража на Акцелера и заштита на опасност од патот. Без разлика дали сте возач кој учи да се трка или да барате сигурна секојдневна гума, PHI е одличен избор заради разноврсноста, оценката за облека од 400 територии и способностите за зафаќање и прицврстување. Accelera PHI 235/35 R19 91 Y.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ