• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина, избришан џемпер со едно рамо

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина, избришан џемпер со едно рамо

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога сте подготвени да се борат, изберете џемпер со еден рамо со Софија Вергара. Лизгајте го и за fallуби се во секси, силуета со голи раце и редови на девојчиња. Изјава за вртење на главата кога е поврзана со фармерки, или скоро за било што. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Cuando Quieras Sorprender, Luce el Suéter de Un hombro de Sofia Vergara. Póntelo y Quédate Encantada con la sensual silueta que deja un brazo al descubierto y las femeninas filas de volantes. Simplemente despampanante cuando se combina con jeans, o con casi cualquier cosa. Ексклузивен en. Материјал : 53% памук/27% полиестер/20% најлон/53% алгодон; 27% полиестер; 20% Nailon. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'8 "и носи големина 1x/ la Modelo Mide 5'8" Y Viste Una Talla "1x". Fit : Полу-опремена/ Тале Семиавдедо. Тежина : Лесен/ пезос Лигеро. Деколте : Асиметрично деколте на руфлата/ Ескоте асиметрико кон Волантес. Затворање : Стил на пуловер/ Естило Пуливер. Ракави : Еден долг ракав/ Уна Манга Ларга. Ockебови : Ниту еден/ грев болилос. Карактеристики : Ребреста текстура/ текстура Аканалада. Womenенски плус големина со една рамо џемпер од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ