• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Производи на Мајка Земја Дехидрирана зелка, торба со целосна чаша мила

Производи на Мајка Земја Дехидрирана зелка, торба со целосна чаша мила

 
DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Производи на Мајка Земја Дехидрирани снегулки од зелка : здрав зачин; Добро за сите рецепти, особено супи, промешајте пржете и пица; долгорочно складирање; краткорочно складирање; оставатантри; преносен; Погодно; Ништо не додаде; подготвеност за итни случаи; одличен вкус; Лесно за готвење со.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ