• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прочистена надолу алтернативна подлога за душеци, кадифен врв, целосна големина

Прочистена надолу алтернативна подлога за душеци, кадифен врв, целосна големина

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Puredown е креативна надолу 100% полиестерска обвивка со 100% полиестер за полнење душек за полнење е дизајниран со кадифен ткаенина, а ви носи дополнително мека и топло и ве тера да се чувствувате како спиење на кадифен ќебе, капакот е машина што се мие и се сува суво на ниско или природно сушење. Не бели “.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ