• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обединети ткајачи Мали Ататара современа геометриска област килим, сина, 7'10 10'6

Обединети ткајачи Мали Ататара современа геометриска област килим, сина, 7'10 10'6

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете свеж изглед на вашиот внатрешен или надворешен простор за живеење со овој спектакуларен килим. Ова постепено парче има ладни бои на морска сина и беж за да создаде геометриска шема што убаво се меша со вашиот украсен стил. Овој прекрасен, но практичен килим е направен за области со висок сообраќај и е лесен за чистење. Овој исклучителен килим е направен од 100% полипропилен за долготрајна издржливост и отпорност на дамки за да одговара на вашите потреби за живот. Дизајнер современ изглед и чувство со убави мулти бои на морска сина и светло сива боја . машина ткаена од полипропилен за издржливост и лесна грижа . дамки и отпорни на дамки . совршен на внатрешен двор, палуба или во просторијата за сонце . направено за отворено или употреба во затворен простор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ