• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Akeејк и бункер за пирати на Неверленд

Akeејк и бункер за пирати на Неверленд

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте ги вашите малечки ангажирани во активна игра со Heејк и Недосмејниот пирати на надувување на бункер. Тоа е добар начин децата да потрошат малку енергија, да вежбаат и да се забавуваат. Hedstrom Hopper исто така помага да се изградат вештини за координација и рамнотежа. Конструиран од винил со тежок мерач и со рачка за грабнување и зафаќање, тој е дизајниран да трае многу долго време. Одлично е за употреба во затворен и отворен простор. Оваа играчка се отклонува за лесно складирање и транспорт со безбеден, вдлабнат вентил. Хопер на ова дете се препорачува за корисници на возраст од четири и повеќе години. Има максимална ограничување на тежината од 100 фунти. Упатствата се вклучени за лесно склопување. Вашите малечки ќе ги сакаат светлите бои и графиките на карактерот што го украсуваат овој бункер. Akeејк и Нејланд Пиратите Хопер : Возраст Опсег : 4 години и нагоре. Помага во градењето координација. Конструиран од тежок мерач винил. Издржлива рачка за грабнување и зафаќање. Одлично за внатрешна и надворешна употреба. Офлалира за лесно складирање со безбеден, вдлабнат вентил. Димензии : 15 "x 15" x 15 ". Максимална тежина од 100 фунти. Инструкциите се вклучени за лесно склопување. Kid's Hopper им дозволува на децата да трошат енергија и да вежбаат. Светла графика во боја и карактер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ