• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Realtree машки џакард руно лов на пулвер, експерт на реалноста, голема големина

Realtree машки џакард руно лов на пулвер, експерт на реалноста, голема големина

 
DEN 2560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Машката машка џакард руно лов на пулвер Шерпа, 1/4 поштенски пуловер, е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отворено. Направено со мека, удобна и топла полиестерска ткаенина. Вклучува 1/4 поштенски дизајн за лесен и исклучен и удобен џеб за градите со простор за држење опрема или лични предмети. Јаката Chugingard и внатрешноста на невремето ќе се заштитат од ветрот и елементите. Достапно во повеќе бои кои нудат функционалност и стил. Овие карактеристики додаваат до висококвалитетен пуловер додека риболов, пешачење, кампување или општа употреба на отворено. Техничката облека е инвестиција во вашата страст. Ние го правиме нашето прифатливо и траен, за да можете да го користите за наредните години. Тоа значи да поминете повеќе време на отворено, на вашата авантура. Нашите материјали, градежништво и карактеристики на производи обезбедуваат неспоредлив квалитет што ги извршуваат конкурентите по секоја цена-и имаме броеви за да го докажеме. Realиртрт машка џакард руно лов на пулвер, експерт на недвижнини, големина големо меко и топло руно. 1/4 поштенски дизајн. Snap џеб на градите. Јака со висока стоечка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ