• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Перница од 'рѓа, 22 h 22 w

Перница од 'рѓа, 22 h 22 w

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Перница на 'рѓа, 22 "ч x 22" w.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ