• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skechers Beverlee Date Glam Clynd Sundal

Skechers Beverlee Date Glam Clynd Sundal

 
DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нагласете го вашиот симпатичен стил со пријатна временска удобност во Skechers Cali Beverlee - датум глам сандала. Нежните синтетички горе во клин потпетична мода на глуждот, лизгачки сандали со вида од клин, дизајни на ринстон и луксузна нога. Smooth synthetic upper Cork veneer wedge heeled fashion slide sandal design Round designs with sparkling mini rhinestone and pearl-look detailing at front Front slide band with a front T-strap and ankle strap for added comfort Ankle strap with dual side stretch panels for comfort Soft fabric лента за ленти Skechers луксузни пена перничиња и контурирани удобни нозе стапала со врежана цвет и лого дизајн природна плута фурнир клин мида 1/2 инчи мидиска висина 2 1/4 инчи вкупна висина на клин висина флексибилна влечење на излез. Skените Скекерс Беверли Датум Глам Клин Сандал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ