• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црвен плажа завист волумен на волумен 8. Оз

Црвен плажа завист волумен на волумен 8. Оз

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако се обидувате да го усовршите изгледот на косата сирена, стигнете до балсам за волумен на завист на црвената плажа. Овој волуменски производ за коса ви дава затегнати, лабави бранови како што само ја напуштивте плажата. Совршено за кој било вид на коса, овој балсам е лесен и солење со леснотија. После шампонирање, лежејќи го овој балсам дневно за сјајна, брановидна, коса без фриз. Овој волуменски производ за коса ви дава лабава лабава бранови како што само што ја напуштивте плажата. Волумен балсам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ