• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет за затемнување за LED, тешки низи светла

Комплет за затемнување за LED, тешки низи светла

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете амбиент за осветлување на отворено со овој комплет за затемнување за LED, тешки жици. Доаѓа со кабел за адаптер со два метри што се приклучува на жицата и ќе ги затемни светилките на вашето расположение. Исто така, вклучува далечински управувач и е лесен за употреба. Дополнително задоволство за јадење и забава на отворено. Создадете амбиент на отворено. Користете со LED стринг светла. 2 стапки. Адаптер кабел. Вклучува далечински управувач. Додаток за комплети за светло на LED стринг.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ