• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Краток сет на јака од Кетрин Маландрино и женски плус краток ракав

Краток сет на јака од Кетрин Маландрино и женски плус краток ракав

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вратете се во стил и удобност со сетот за шик за спиење на Кетрин Маланддрино. Овој сет со лесно носење беше дизајниран со релаксирање во умот. Моделот е 5'10 "и носи големина S. вклучува комплет за спиење со две парчиња. Кошула : опуштено вклопување; јака од јака; затворање на копчињата; кратки ракави. Шорцеви : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за додадена удобност; чипка Трим.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ