• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wonder Nation Baby & Toddler Boys Pocket маица и шорцеви, сет, големини 12 милиони-5T

Wonder Nation Baby & Toddler Boys Pocket маица и шорцеви, сет, големини 12 милиони-5T

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Премногу кул за училиште, сет со дводелни типови и шорцеви на Wonder Nation е подготвен за сончева дневна забава! Исклучиво на. Дво парче сет вклучува : ти и шорцеви. Tee : прикачен аспиратор; без ракави. Шорцеви : Еластична половината за влечење со врзана вратоврска; Faux лета; Faux предни џебови и летање на faux; Мото детали. Топ : 60% памук/ 40% полиестер; Шорцеви : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Худ маица и шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ