• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детето на моето момче на Картер, микрофлече ќебе со спиење, игра пижами, 2-пакет

Детето на моето момче на Картер, микрофлече ќебе со спиење, игра пижами, 2-пакет

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Naptime, време на стомакот, во секое време! Детето на моето дете на мое новородено бебе 2 пакети микрофлеече спиење и игра е мека, лесна облека од 1 парчиња за вашето бебе. Пријатната микрофлече го прави совршен за оние студени зимски денови. Зачувајте ги овие одлични секој ден парчиња! Достапно за бебиња на возраст од NB-9 M. Изберете стилови достапни во Preemie. 100% полиестер. Едно парче спиење и игра.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ