• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Скоро природно внатре кедар спирално вештачко дрво во злато урн

Скоро природно внатре кедар спирално вештачко дрво во злато урн

 
DEN 1199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Стоејќи на 27 инчи, вештачкото спирално дрво на кедар има елегантен топиер кој се врти и се свртува нагоре кон небото. Зеленото зеленило е густо, особено на дното, до тој степен што стеблото што е завиткано се појавува скриено. Со вклучена зачудувачка златна урна, ова парче зрачи луксуз и кралско семејство и може да се користи за украсување на трпезариска маса. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ