• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на солиден бикини на бикини на јуниор

Без граници на солиден бикини на бикини на јуниор

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Beе бидете подготвени за одмор во овој врв на пливање од без граници! Пар со појавување на дното, или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Вклучува прилагодливи ленти, отстранливи чаши, бонгери, подножје, детали за прстенот, затворање на грбот на V-жица и S-кука. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс ребра. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. V-жица. Подлога. Рециклирана поли постава. 82% најлон, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ