• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Американски сон i платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Американски сон i платно уметност по пекара во боја

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Американски сон јас“ платно уметност по пекара во боја : уметник : пекара во боја. Предмет : Мапи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ