• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панел за завеси на отворено во затворен простор на отворено 50 96 во бело

Панел за завеси на отворено во затворен простор на отворено 50 96 во бело

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Loft Living е горд да ја претстави оваа зачудувачка колекција на завеси Нима за да донесе елеганција и убавина во вашиот простор за живеење на отворено. Должината е идеална за газебо завеси или пергола, што ви овозможува да го соберете материјалот на подот за поромантичен допир или да ги обесат, така што тие едвај го четкаат подот. Дизајнирани во Канада и направени од квалитетни материјали, овие завеси се долготрајни, лесни за чистење и се спротивставуваат на брчки. Чиста - чиста завеса дозволува само вистинската количина на природна светлина без да ја натера вашата соба да се чувствува затворена од светот . заглавието на гром - заглавието на гром на овој панел ви овозможуваат да висат и да се лизгате лесно и брзо . 100% полиестер - лицето од завесата и поставата се направени од 100% полиестер. Овој квалитетен материјал е долготраен, лесен за чистење и отпорен на брчки . УВ-заштита-Изградена од отпорни на избледени ткаенини што блокираат УВ зраци, нашите завеси го одржуваат вашиот мебел изгледа убаво и спречува да избледи . отвторува вода-високиот Квалитетниот материјал го одвраќа водата што ја спречува да се апсорбира низ целата ткаенина, додавајќи друг слој на заштита . Избор на должина - Со повеќе должини добивате поголема флексибилност при обесење на завесата. Изберете од здружување на материјалот на подот или да ги обесувате повисоко, така што тие едвај ја четкаат земјата . Квалитетот без компромис - сите производи за живеење на мансарда се подложени на ригорозна контрола на квалитетот. Ние се грижиме за најголема грижа да се осигураме дека панелите за појавување се споени беспрекорно и дека обрасците течат од една завеса до следната . Лесна грижа - машина за миење и виси за да се исуши.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ