• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
И mens Завиткано кошаркарски резервоар графити, големини S-3XL

И mens Завиткано кошаркарски резервоар графити, големини S-3XL

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Излезете во атлетски стил со овие и 1 машки "завиткајте околу " кошаркарскиот резервоар за графити. Овој резервоар е направен со полиестерски перформанси меѓусебно и полиестер што го прави флексибилен и дишечки за вашата активна работа. Совршено за спарување со вашите омилени и 1 кошаркарски шорцеви за целосна облека. И 1 лого. Машинско миење ладно. Tumble Dry This . Кошаркарскиот резервоар. Активна облека. 100 % полиестер. Направено од полиестерски перформанси меѓусебно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ