• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Мажите и големо машка карирана топон

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Мажите и големо машка карирана топон

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесен и удобен додаток на вашата гардероба. Подигнете ја оваа кошула за кратки ракави од Georgeорџ за класичен, убав изглед кој е разноврсен за работната недела или го копчето за добри времиња за време на викендот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесна. Јака од копчето. Предна плоча на копчето. Кратки ракави. Отпорен на потење; голема еластичност. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Кошула за кратки ракави за кратки ракави од Georgeорџ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ