• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се чудо печатената јакна за дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

Се чудо печатената јакна за дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

 
DEN 559.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Истурете го денот далеку и останете суви и покриени во шарениот печатен мантил на Wonder Nation што ги менува боите кога ќе се навлажни!. Тој ќе ја сака забавата, ќе ја сакаш заштитата. Печатење на сите. Застанете јака со прицврстен аспиратор. Затворање на предниот патент. Долги ракави со еластизирани манжетни. Две предни џебови. Водоотпорен. Animalивотинското печатење ја менува бојата кога е влажна. 100% полиестер; Јарем : 92% полиестер/8% спандекс : постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Печатете ја јакна за дожд за момчиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ