• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Yngwie Johann Malmsteen: Концертна пакет за гитара и оркестар во Е рамен малолетник со филхармонијата во Нова Јапонија

Yngwie Johann Malmsteen: Концертна пакет за гитара и оркестар во Е рамен малолетник со филхармонијата во Нова Јапонија

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Концерт пакет за електрична гитара и оркестар од Пони Кањон, овој концертски филм има легенда за гитара Јнги Малмстин настапувајќи со филхармонискиот оркестар во Нова Јапонија под диригент Такемото Таизо. Меѓу 18 -те песни вклучени во Yngwie Johann Malmsteen : Concerto Suite за електрична гитара и оркестар во E Flat Minor Live со филхармонијата во Нова Јапонија се „Icarus Dream Fanfare“, „Prelude to April“ и „Presto Vivace“. ~ Метју Тобеј, целиот водич за филмови. Интервју, бонус песна : „Злото око“.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ