• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Виолетови Модерни Килими, 8' 12'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Виолетови Модерни Килими, 8' 12'

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ